אודותינו

לאודותענייני משפחה וגירושין 
הליך גירושין הינו הליך אישי ומורכב , אשר כולל ברוב המקרים סוגיות  של מזונות, משמורת, חלוקת רכוש, נטל בחובות ועוד. אם אתם עומדים להתגרש, חשוב מאוד להיעזר בייעוץ משפטי של עו"ד המתמחה בדיני משפחה, שהינו בקיא ומנוסה בפרקטיקה, בחוק, בפסיקה, בתהליכים הנדרשים בבתי המשפט ובבתי הדין הרבניים, כמו גם בהתנהלות העניינים הנכונה בכל מקרה ומקרה.

אדם המתחיל בהליך גירושין נמצא לרוב במצב של בלבול גדול, אי וודאות, כעס ופחד. יחד עם זאת, בבואנו להתחיל תהליך של גירושין, חשוב שנבין כי אל אף הקושי, מדובר בתהליך עוצמתי של הכרה עצמית, התפתחות אישית וצמיחה, כאשר כל המטרה של התהליך הינו להביא את האדם החווה אותו לחיים אמיתיים, מאושרים ושלווים.
משרדנו משלב בין מקצועיות בלתי מתפשרת, ניסיון רב ופרקטיקה שנצברו לאורך השנים ובין מודעות גבוהה לפן האישי הנדרש וההכרחי עבור כל לקוח ולקוח. אנו מקפידים ללוות את לקוחותינו באופן צמוד ועוטף, תוך מתן הנחיות ברורות לאורך כל הדרך.  


גישור הסכמי ממון וגירושין


הסכמי גירושין 
משרדנו מאמין ומכיר כערך חשוב במעלה לנסות  בכל שלב הן במהלך ההליכים המשפטיים והן טרם ההליכים המשפטיים   להידבר עם הצד השני במסגרת הליך גישור כן ואמיתי  במטרה להגיע להסכם גירושין אשר יכלול את מלוא הסוגיות שבמחלוקת והכוללות רכוש, מזונות משמורת ופרידה. 

החשיבות בהסכם הינה עצומה  שכן במקום הליכים מסורבלים ארוכים ויקרים , ניתן לסיים ההליך תוך זמן קצר , באופן פשוט ובעלות כלכלית מזערית כאשר האמוציות , הכעסים והריבים יהיו מאוזנים ופחותים הן לבני הזוג, הן לילדיהם והן לשאר בני המשפחה המורחבת.

נו מלווים את לקוחותינו בהסכמים רבים אשר הגיעו לעולם הן לאחר פתיחת הליכים משפטיים והן טרם פתיחת כל הליך. למשרדנו ידע ונסיון רב בגישור משפחתי על כל הרגישויות הנלוות לו ועל כל הסוגיות המורכבות בו תוך מציאת האינטרסים האמיתיים והנכונים עבור כ"א מן הצדדים במטרה שכל צד יוכל להמשיך בחייו באופן מכובד ,ראוי והגיוני.

הסכמי ממון 
הסכם ממון הינו הסכם המהווה ראשית כל הבנה בסיסית בין בני זוג כי הביטים הקשורים לאהבה ולרכוש עשויים להתנגש זה בזה.
הסכמי ממון שנחתמים טרם הנישואין עשויים ברוב המקרים לגרום לשלווה רבה יותר במהלך הנישואין.
אנו מלווים את לקוחותינו בהסכמי ממון רבים אשר נוצרו הן טרם הנישואין והן במהלך הנישואין . למשרדנו ידע ונסיון רב בהתנהלות הסכמית מורכבת  מסוג זה אשר דורשת יכולת להעביר מסר באופן רגיש ומכבד  אשר יותיר את הקשר הזוגי פורה ומלוכד.   

עו"ד ענבר שמואלי אבואב | כתובת: התע"ש 20 (בית הפעמון) כפר סבא | טלפון: 077-7818811 | פקס: 077-7818812
הצהרת נגישות

Please publish modules in offcanvas position.

צור קשר
טלפון 077-7818811